FULFIX TO NAJLEPSZE Z NATURY DLA WŁOSÓW? RECENZJE I OPINIE

U kobiet główną przyczyny wypadania włosów jest genetyka. Nieprawidłowa ilość hormonów w organizmie kobiety wpływa na włosy. Zwłaszcza androgeny są odpowiedzialne za to czy ilość włosów w organizmie kobiety jest za duża czy za mała. W przypadku gdy ilość androgenów w organizmie kobiety jest za duża, na twarzy, rękach, nogach czy nawet klatce piersiowej pojawiają się włoski. Może pojawić się również łysienie androgenowe – typowe dla mężczyzn, charakteryzujące się tym, że włosy zaczynają wypadać z czubka głowy oraz pojawiają się zakola.

Panowie z reguły wstydzą się łysienia i ignorują ten problem. Tymczasem odpowiednie zdiagnozowanie dolegliwości pomaga zwalczyć ten problem. Łysienie u mężczyzn zaczyna się z reguły po 40. roku życia, jego przyczyną zazwyczaj jest osłabienie mieszków włosowych i ich obniżona pigmentacja. Za wpadanie włosów u płci męskiej odpowiedzialne są także geny. U mężczyzn wypadanie włosów często przybiera formę łysienia plackowatego, krótko mówiąc na głowie pojawiają się obszary plackowate, na których nie ma żadnych włosów. Tego typu schorzenia zawsze powinny być leczone pod kontrolą lekarza. Oprócz łysienia plackowatego, mężczyzn dotyka również tzw. łysienie androgenowe, które charakteryzuje się ubytkami włosów na szczycie głowy oraz w kącikach czoła, przy jednoczesnym nadmiernym owłosieniu w uszach, na plecach czy w nosie. Czy opisywane poniżej serum Fulfix wspiera rzeczywiście w zakresie wypadania włosów?. Jak to jest naprawdę?.

FULFIX OPINIA

Opinie zadowolonych klientów odnajdziemy na stronie internetowej producenta.

FULFIX TO NAJLEPSZE Z NATURY DLA WŁOSÓW? RECENZJE I OPINIEFULFIX SKŁAD

  • magnez

Włosy potrzebują energii, którą w idealny sposób dostarcza im jeden z mikroelementów, jakim jest magnez.

  • hydrolizat kreatyny

Kreatyna to białko, z którego zbudowane są nasze włosy. Z tego też względu niedobór tego białka może powodować łamliwość włosa. Więc uzupełnienie we włosie tego minerała jest niezwykle ważne.

  • gotu kola

Roślina ta posiada w sobie właściwości przeciwzapalne.

  • rdest wielokwiatowy

Korzeń Rdestu Wielokwiatowego to roślina, która w medycynie chińskiej posiada wielorakie zastosowanie, jednak jednym z takich ważnych właściwości jest zapobieganie łamliwości włosów.

  • ekstrat z owocu boczni piłkowanej

Owoce Boczni mają zastosowanie w eliminowaniu łysienia oraz innych skórnych przypadłości typu trądzik czy łojotok. Ponadto regulują wydzielanie łoju skórnego, czyli tzw. sebum.

  • żeń- szeń

Składnik ten posiada w sobie wiele właściwości takich jak: przywraca skórze równowagę, poprawia jej ukrwienie, działa antyoksydacyjnie.

FULFIX DAWKOWANIE

Preparat polecany jest w odstępach 2-3 dni. Włosy powinny być myte i pozostanie mokry. Klikając na atomizer 5-10 razy, aby rozprowadzić serum na skórę głowy. Następnie zmyć.

FULFIX EFEKTY

  • Zapobiega wypadaniu włosów,
  • Wzmacnia włosy,
  • Odżywia zniszczone cebulki włosów,

FULFIX SKUTKI UBOCZNE

Serum nie działania ubocznego.

FULFIX CENA

Preparat kosztuje 155 złotych.

FULFIX OPINIE

Silniejsze, zdrowsze włosy są najlepszą rekomendacją, zachętą do wypróbowania produktu.